Ubytování v Thajsku

Dovolená Thajsko

Thajsko nabízí široké spektrum ubytování, od těch nejjednodušších ubytovacích zařízení až po luxusně zařízené hotely. Podle kvality poskytovaných služeb se pak odvíjí cena ubytování.
Nejlevnější ubytovací zařízení disponují základním vybavením. Většina má společnou koupelnu na patře. Pokoj má větrák, postel a moskytiéru.

Dále jsou tu bungalovy, guesthousy a kempy. V národních parcích lze přespat kupříkladu ve stanech.
Mezi průměrné thajské ubytovací zařízení patří rodinné penziony a ubytovny, které jsou umístěny v atraktivních turistických lokalitách a podél thajského pobřeží. V areálu je uklizeno a čisto. V některých komplexech jsou i restaurace či bazény.
Prázdninové rezortní komplexy stojí opodál v každém thajském centru. Jsou vybaveny všemi možnými zábavnými programy, které mohou zaujmout turisty.
Typicky tradiční hotely jsou zvenčí překrásně vyzdobeny. V pokojích se zpravidla nachází klimatizace, TV, mini lednička a tekoucí teplá voda.
Prvotřídní hotely disponují obchodní arkádou, bary, letní terasou, zahradou, prádelnou, společenskou místností, knihovnou, jaccuzi, lázněmi, fitness centrum, tenisovými kurty, bazény, různými restauracemi s evropskou, čínskou, italskou a thajskou kuchyní. Veškeré pokoje mají samostatné sociální zařízení (WC, koupelnu s odděleným sprchovým koutem), vysoušeč vlasů, televizor se satelitním příjmem, DVD přehrávač, bezpečnostní schránku, minibar, kávovar, internetové připojení a klimatizaci.